UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo!!! Pan Rembelski przegrał wiec teraz mamy płacić... Przecież to Kongregacja Energa PiSu podnosi ceny a nie Pan Wróblewski. Wam pisowcom rozumy już chyba odebrało.


Anuluj