UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo!!! Pan Rembelski przegrał wiec teraz mamy płacić... Przecież to Kongregacja Energa PiSu podnosi ceny a nie Pan Wróblewski. Wam pisowcom rozumy już chyba odebrało.
Brawo!!! Pan Rembelski przegrał wiec teraz mamy płacić... Przecież to Kongregacja Energa PiSu podnosi ceny a nie Pan Wróblewski. Wam pisowcom rozumy już chyba odebrało.