UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Bo przez cały rok rąbał Polaków na niższej stawce windując marże do poziomu apogeum, czego Ty nie rozumiesz chory człowieku. Najtańsze paliwo jest na Malcie i w Bułgarii. Tego też nie potrafisz sobie sprawdzić.