UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Bo przez cały rok rąbał Polaków na niższej stawce windując marże do poziomu apogeum, czego Ty nie rozumiesz chory człowieku. Najtańsze paliwo jest na Malcie i w Bułgarii. Tego też nie potrafisz sobie sprawdzić.


Anuluj