UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Orlen to się sprzedał jak tania dz Saudyjczykom. Najwięksi krzykacze w PiS na temat bandyckiej wyprzedaży firm mają do powiedzenia a giganta Lotos oddają jak za darmo. Tłumacząc to koniecznością, bo ropy nam nie będą sprzedawać. Chore. Na oczy to już chyba przejrzało społeczeństwo jakich darmozjadów wyprodukował PiS.


Anuluj