UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - ja bym Ci polecił dobrego doktora wariata... Państwo nas łupi, miliony dla Rydzyka, na propagandę, rozdawnictwo. Ostrołęka, obiecany milion aut elektrycznych, CPK i fura kasy, która już poszła dla zarządu - który nic nie zrobił. Pieniądze dla nierobów, Sasinowe miliony z poczty, rodziny polityków w spółkach, policyjne obstawy na miesięcznicach i Nowogrodzkiej - wszystko z naszych pieniędzy. Pieniędzy podatników. Gadają tylko, co to oni nie robią - a tymczasem chleb po 8 złotych i kaszanka po 20.Weź Ty Człowieku przejrzyj w końcu na oczy...

Wstyd i hańba

Anuluj