A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Precz z cholernymi pisiorami.
cos ty za cholerny troll pisowki
W Elblągu 123 brutto za Gj w bud. mieszkalnych, a w Gd 91 za Gj brutto. Ładnie nas kroją w Egu. Co nie zmienia faktu że wszędzie jest drogo..
Z Energi.
Ty wstyd i hańba. Za chleb bardzo dobry pół kilogramowy płacę 4.99 gr a za Kaszanke z dodatkiem wątróbki za 1 kg plącę 15.60 gr. Skąd ty komunistyczny podrzegaczu takie ceny bierzesz
Kiedy polak zrozumie że jest pod zaborami będzie za późno.
@TeofilSkorupa - Słodki lizusku PARTII, weź cep i uderz się w łeb ! Ten zabieg nie może ci zaszkodzić !
@TeofilSkorupa - paliwo najtansz e calej unii tylko ile tego taniego paliwa kupi Polak za swoja wypłatę a ile np. Niemiec za swoją tego drogiego. A co do ceny po podwyzce vatu dopiero widać jak orlen nas doił przy nizszym vacie. Podniósł vat a obnizył nieco swoją prowizje i tyle. Popatrz na ceny ropy na giełdzie swiatowej i wtedy zabieraj głos bezmyslny pisowski klakierze
Gnojki i już. Podziękujmy Kaczyńskiemu, Morawieckiemu, Ziobrze, Obajtkowi i ogólnie polityce jaka prowadzi PiSs. Wykończą nas!
Warto pamiętać. Wcześniejszą umowę wypowiedziało EKO. Negocjacje i spór próbowano bezskutecznie rozstrzygnąć przy udziale URE - obrońcy energetycznych państwowych spółek SA. EKO, co jest w archiwum portEl, zagroziło wstrzymaniem dopływu ciepła w przypadku nie podpisania nowej umowy co postawiło Miasto pod ścianą. Lokalny PiS od zawsze był sojusznikiem EKO i mając możliwości nie wspierał Miasta w negocjacjach a nawet odnoszę wrażenie, że źle życzył. Wpływ na wysokie ceny ma nieudolne zarządzanie firmą EKO i nieudolne rządy PiSu i wojna. Nie za podpisaną umowę należy obciążyć Prezydenta i wysokie ceny ciepła. Niech wytłumaczy dlaczego przez tyle lat nie podjął próby budowy własnego źródła co w dużym stopniu ograniczyło by wpływ bu.. w EKO i nieudolności rządu na ceny i portfele mieszkańców.