UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - paliwo najtansz e calej unii tylko ile tego taniego paliwa kupi Polak za swoja wypłatę a ile np. Niemiec za swoją tego drogiego. A co do ceny po podwyzce vatu dopiero widać jak orlen nas doił przy nizszym vacie. Podniósł vat a obnizył nieco swoją prowizje i tyle. Popatrz na ceny ropy na giełdzie swiatowej i wtedy zabieraj głos bezmyslny pisowski klakierze
M.R