UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gnojki i już. Podziękujmy Kaczyńskiemu, Morawieckiemu, Ziobrze, Obajtkowi i ogólnie polityce jaka prowadzi PiSs. Wykończą nas!
pocałuj mnie w nos
Gnojki i już. Podziękujmy Kaczyńskiemu, Morawieckiemu, Ziobrze, Obajtkowi i ogólnie polityce jaka prowadzi PiSs. Wykończą nas!
pocałuj mnie w nos