UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gnojki i już. Podziękujmy Kaczyńskiemu, Morawieckiemu, Ziobrze, Obajtkowi i ogólnie polityce jaka prowadzi PiSs. Wykończą nas!

pocałuj mnie w nos

Anuluj