UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty wstyd i hańba. Za chleb bardzo dobry pół kilogramowy płacę 4.99 gr a za Kaszanke z dodatkiem wątróbki za 1 kg plącę 15.60 gr. Skąd ty komunistyczny podrzegaczu takie ceny bierzesz


Anuluj