UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty wstyd i hańba. Za chleb bardzo dobry pół kilogramowy płacę 4.99 gr a za Kaszanke z dodatkiem wątróbki za 1 kg plącę 15.60 gr. Skąd ty komunistyczny podrzegaczu takie ceny bierzesz
Ty wstyd i hańba. Za chleb bardzo dobry pół kilogramowy płacę 4.99 gr a za Kaszanke z dodatkiem wątróbki za 1 kg plącę 15.60 gr. Skąd ty komunistyczny podrzegaczu takie ceny bierzesz