125
28.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sejm uchwalił w piatek 27.01.23 r, ze podwyzki nie moga być wyższe jak 40 %, od tych cen jakie były we wrześniu 2021 roku.
(2023.01.30)

info

3  
  0
Ktoś porządnie tutaj manipuluje danymi. Wystarczy przejrzeć rachunki za mieszkanie rok do roku. Luty 2022 do luty 2023 I tak Podgrzanie wody - wzrost o 70 % CO opłata zmienna - wzrost o 70 % Oraz CO opłata stała - wzrost o 210 % To jest jawne dojenie mieszkańców. Ale przecież obecni rzadzący dbają o nas Polaków. Ale ze każdy z nas rok do roku płaci prawie 100% więcej za czynsz to nieważne. Ważne jest że sypną 13 czy 14 emeryturę i jest git. Pzdr
gery (2023.02.02)

info

0  
  0
A nie gavaril ja szto " russkij gaz haraszo zagariajet"? Nada było menja sluszat!
Prezes Walduś (2023.02.07)
@Prezes Walduś - Nada było nada
Pozdrawlajem (2023.02.07)
To jest wespół zespół układ rządowej bandy obecnej, priorytet tej bandy zlodziei jest taki, by mieszkancy, naród nie miał żadnych praw, pizbawictwszystkich, wszystkiego co posiadają, by zniewolić ludzi, ,a czym to zrobią jeśli nie podwyżkami, ,pałami nie wyjdą na ulicę, ,to robiła komunistyczna wataha, dobiją nas, a naród i tak milczy, z Wróblewski, a Kacza dupa, to jeden zwis i klika
Grace (2023.02.15)

info

0  
  0