UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Warto pamiętać. Wcześniejszą umowę wypowiedziało EKO. Negocjacje i spór próbowano bezskutecznie rozstrzygnąć przy udziale URE - obrońcy energetycznych państwowych spółek SA. EKO, co jest w archiwum portEl, zagroziło wstrzymaniem dopływu ciepła w przypadku nie podpisania nowej umowy co postawiło Miasto pod ścianą. Lokalny PiS od zawsze był sojusznikiem EKO i mając możliwości nie wspierał Miasta w negocjacjach a nawet odnoszę wrażenie, że źle życzył. Wpływ na wysokie ceny ma nieudolne zarządzanie firmą EKO i nieudolne rządy PiSu i wojna. Nie za podpisaną umowę należy obciążyć Prezydenta i wysokie ceny ciepła. Niech wytłumaczy dlaczego przez tyle lat nie podjął próby budowy własnego źródła co w dużym stopniu ograniczyło by wpływ bu.. w EKO i nieudolności rządu na ceny i portfele mieszkańców.
Cz