A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ja elblazanin - z warszawy
Największym szkodnikem dla Elbląga to Wcisla oraz niemiecki agent Tusk.
A kim jest ten facet jaki to autorytet i jaki specjalista? O ile pamiętam elblążanie wywieźli go na taczce z ratusza w 2013 roku.
Juras kiedy ty skończysz ten twój kabaret, żeby nie ten twój zaprzyjaźniony portel nikt by o tobie nie słyszał.....
sekta pisuaru chciała przejąć władze ale..... ale to nie dla Was oszołomy!!!!!
Za dużo tvpis! Zdanie bez Tuska to zdanie stracone. Wskaż powiązanie Tuska ze szkodzeniem elblągowi, bo jakoś nic nie mogę wymyślić.
@TeofilSkorupa - O zgrozo, co ty piszesz człowieku??to ty jesteś oszołomem na czele z całą pisowską hołotą, nie oglądaj TVP dobrze ci to zrobi
A moze czas zająć stanowisko w sprawie referendum ??? Bo to w koncu Wasz "sukces" ??? Moze jakies wlasne zdanie, konferencja a nie temat zastępczy! Odwagi w tym temacie !
Nie ma większego szkodnika jak PiS!!!!