113
20.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ja elblazanin - z warszawy
(2022.12.20)
Największym szkodnikem dla Elbląga to Wcisla oraz niemiecki agent Tusk.
(2022.12.20)
A kim jest ten facet jaki to autorytet i jaki specjalista? O ile pamiętam elblążanie wywieźli go na taczce z ratusza w 2013 roku.
Lolka (2022.12.20)

info

38  
  6
Juras kiedy ty skończysz ten twój kabaret, żeby nie ten twój zaprzyjaźniony portel nikt by o tobie nie słyszał.....
(2022.12.20)

info

40  
  7
sekta pisuaru chciała przejąć władze ale..... ale to nie dla Was oszołomy!!!!!
aaaa1 (2022.12.20)

info

11  
  18
Z zasady nie wierzę ludziom głosującym za wojną, nienawiścią, waśniami narodowymi i wysyłającym na nią obywateli a obywatelki RP oraz chcącym nam fundować armaty zamiast masła - w dodatku na nasz własny, obywateli, koszt. Kiedy politycy i inni przedstawiciele nadwiślańskich #jelit oraz ich dzieci pójdą w kamasze, by własnem, najlepszem przykładem POkazać, jak się broni ukochanej ojczyzny, którą tak sobie w innych okolicznościach nieustannie facjaty wycierają? Proszę podać konkretny termin. I tyle w temacie; #jelity #libki #wyzysk #jurgielt #wojna #zbrodnia #rak; #PrawdaWasWyzwoli, #warmongers;
lubie.kefir (2022.12.20)
Za dużo tvpis! Zdanie bez Tuska to zdanie stracone. Wskaż powiązanie Tuska ze szkodzeniem elblągowi, bo jakoś nic nie mogę wymyślić.
Zmień kanał (2022.12.20)
@TeofilSkorupa - O zgrozo, co ty piszesz człowieku??to ty jesteś oszołomem na czele z całą pisowską hołotą, nie oglądaj TVP dobrze ci to zrobi
(2022.12.20)
A moze czas zająć stanowisko w sprawie referendum ??? Bo to w koncu Wasz "sukces" ??? Moze jakies wlasne zdanie, konferencja a nie temat zastępczy! Odwagi w tym temacie !
(2022.12.20)

info

22  
  3
Nie ma większego szkodnika jak PiS!!!!
(2022.12.20)