Wybrany wątek opinii

Największym szkodnikem dla Elbląga to Wcisla oraz niemiecki agent Tusk.
(2022.12.20)
Za dużo tvpis! Zdanie bez Tuska to zdanie stracone. Wskaż powiązanie Tuska ze szkodzeniem elblągowi, bo jakoś nic nie mogę wymyślić.
Zmień kanał (2022.12.20)
Powrót do komentarzy