Wybrany wątek opinii
Największym szkodnikem dla Elbląga to Wcisla oraz niemiecki agent Tusk.
Do moderacji
Odpowiedz
52
18
Za dużo tvpis! Zdanie bez Tuska to zdanie stracone. Wskaż powiązanie Tuska ze szkodzeniem elblągowi, bo jakoś nic nie mogę wymyślić.
Do moderacji
Odpowiedz
13
21