Wybrany wątek opinii
W jakim celu cały czas meczycie nas tym psudo senatorem od siedmiu bolesci. Najpierw byl za przekopem pożniej przeciw. I tak całe życie gada dla gadania. On ma wpisane w geny jak całe PO, byc przeciw Elblązanom. Wszystko co złe dla Elbląga, dobre dla PO.
Do moderacji
Odpowiedz
47
9
@ja elblazanin - z warszawy
Do moderacji
Odpowiedz
5
0