Wybrany wątek opinii

W jakim celu cały czas meczycie nas tym psudo senatorem od siedmiu bolesci. Najpierw byl za przekopem pożniej przeciw. I tak całe życie gada dla gadania. On ma wpisane w geny jak całe PO, byc przeciw Elblązanom. Wszystko co złe dla Elbląga, dobre dla PO.
ja elblazanin (2022.12.20)
@ja elblazanin - z warszawy
(2022.12.20)
Powrót do komentarzy