UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - O zgrozo, co ty piszesz człowieku??to ty jesteś oszołomem na czele z całą pisowską hołotą, nie oglądaj TVP dobrze ci to zrobi


Anuluj