UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - O zgrozo, co ty piszesz człowieku??to ty jesteś oszołomem na czele z całą pisowską hołotą, nie oglądaj TVP dobrze ci to zrobi
@TeofilSkorupa - O zgrozo, co ty piszesz człowieku??to ty jesteś oszołomem na czele z całą pisowską hołotą, nie oglądaj TVP dobrze ci to zrobi