UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moze czas zająć stanowisko w sprawie referendum ??? Bo to w koncu Wasz "sukces" ??? Moze jakies wlasne zdanie, konferencja a nie temat zastępczy! Odwagi w tym temacie !


Anuluj