113
20.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Facet męczysz przed świętami!
(2022.12.20)

info

30  
  4
tutaj to już nawet specjalista nie pomoże - przypadek niemedyczny
zorro (2022.12.20)

info

24  
  3
I znowu ten Wcisła. Nawet przed świętami musi szczuć
(2022.12.20)

info

36  
  8
Nie dla P O i PSL i SLD to przez was Polska nie dostaje pieniędzy z K P O. Teraz tu judzucie. Zapomnieliscie że to PiS wybudowali przekop. Że to PiS chce by Elbląg się rozwijał. , za rządów obecnych P O i PSL i SLD miasto Elbląg jest degradowane, nisczone. A wasze motto to wszystko na olsztyn. Won wreszcie.
(2022.12.20)
Wróblewski i PO-wcy miasto Elbląg to nie jest zabawa. Nie potraficie rządzić miastem to odejdzie i zostawcie Elbląg w spokoju
(2022.12.20)

info

34  
  6
Ja już mam dosyć tego co wyprawiają PO-wcy i sympatycy PO-wców. I w ogóle się dziwię młodzieży, która popiera PO. Co już zapomnieli jak za rządów PO -PSL chodzili z rodzicami do sklepu brać na zeszyt
(2022.12.20)

info

34  
  10
To lepiej nie mieć nic i narzekac niż mieć zyski i trochę się nimi podzielić
Klj (2022.12.20)

info

14  
  5
Jego tez trzeba sie wyzbyc tego szkodnika, siedzi i jątrzy.
(2022.12.20)

info

29  
  6
@kkkkkk1 - Eeeee tam, g.. wno możesz za cienki leszcz jesteś..... misiu
(2022.12.20)
A nie lepiej klepać pierogi? Smaczniej, pozyteczniej i doskonaly lans na fb jako milosny rodzinny obrazek to zawsze dziala -:)))a nie zawracać ludziom du p..... mrzonkami o potędze
(2022.12.20)

info

17  
  3