A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A czy Portel już wyjaśnił, jak to wszystko się ma do przyznanych nieznanej organizacji "Dumni z Elbląga" 2 milionów dotacji oraz dziwnego referndum?Bo elblążanie sadzą, że to wejście do miasta tylną furtką. Czy pytaliście już prezesa tej nieznanej organizacji, kiedy konferencja prasowa, jak obiecywał ?
Nie można dopuścić aby PiS przejął Elbląg!!!
Porwany Obłędem wyszedł z zamrażarki. Chwała Bałwanowi i jego czerwonym zwolennikom.
@kkkkkk1 - Ale tu doorny jestes.
Jest wlasnie otwrotnie. Grupa 3majaca wladze w miescie szantazuje mieszkancow. Ale referendum soon.
Apelować to ty możesz do swojego rudego niemca z po
Jak tego Pana Wcisle słucham to pyry mi gniją w piwnicy. Ja rządzące PO w Elblągu zrobi coś dobrego dla Elbląga jak nasze super urzedasy nie mogą sobie poradzić z zimą. To co oni poradzą sobie z budową portu. Lidzie otwórzcie w końcu oczy te PO rujnuje tylko Elblag. Nienjestem za żadną partią bo każda kradnie ale to co PO za swoich rządów zrobilo jak Elblag zniszczyli to aż się w p.... le nie miesci. Gdzie jest ślisko na chodnikach, nic nie odśnieżone tylko sypią piach na śnieg. No ale jak dzwonisz do urzędu z tym problemem to mówią proszę dzwonić do firm które przetargi wygrały. A tam jak człowiek zadzwoni czemu nie odśnieżają i nie sypią bo ślisko to odpowiedź że nie mają ludzi tylu żeby się tym zająć. To jak taka firma wygrywa nasz wspaniały Urzędzie Elbląski i Super Witoldzie. Bo ja to tu widzę bardzo duże wały i łapowki.
@TeofilSkorupa - "tylko prezydent i rada miasta z PiS-u pozwolą na prawidłowy rozwój Elbląga" - Rozwój to nie to słowo - chyba chodzi Ci o rozbój tak jak obecnie pisowski rozbój Polski... do tego na kłamstwie? Napisz że o posadki Wam pazerne cwaniaki chodzi.
W jakim celu cały czas meczycie nas tym psudo senatorem od siedmiu bolesci. Najpierw byl za przekopem pożniej przeciw. I tak całe życie gada dla gadania. On ma wpisane w geny jak całe PO, byc przeciw Elblązanom. Wszystko co złe dla Elbląga, dobre dla PO.
Ten rudy Niemiec lepszym Polakiem jest od tego małego kompleksa, co spał do południa 13 grudnia