A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nie są wielkie molochy, nawet jakby w koło były domki jednorodzinne czy bloki mieszkalne to te firemki bez probemu wkomponowują sie w przestrzeń jak to w mieście. Niech budują ile wlezie ja jestem na tak i osiedla budować i domki a miasto powinno pod zabudowe mieszkalną tanio ziemie sprzedawać.
@Realista1 - No to chłopie zbuduj realistycznie tę fabrykę i zatrudnij choćby 1000 chłopa i 300 bab, a baby wydłub z nosa. Ty realistą jesteś? Działaj.
Tania ziemia jakieś 160 do 200 tysięcy zł kosztuje działka w mieście i na obrzeżach, normalnych ludzi i tak nie edzie na to stać, a będzie tylko drożej.
Obecny prezydent kontynuuje politykę anty budownictwa jednorodzinnego prezydenta Słoniny.
Słonina dawał bogatszym elblążanom dwa warianty 1/ mieszkania - Starówka 2/ dzialki -Krasny Las / wiadomo od kogo / Był też trzeci - parę lub raczej parenascie km od Elblaga w pobliskich wsiach od chłopa i wieczne dojeżdzanie do miasta.
Może ktoś pamięta kto był prezydentem Elblaga w cięzkich czasach lat 80 - tych. Każdy kto miał trochę zapału i chęci do roboty, rodzinę i kumpli do pomocy brał kredyt kupował dzialkę i budował swój dom jednorodzinny. Niby komunistyczna władza, a dzialek uzbrojonych było do wyboru do koloru po 100 - 200 rocznie. Dziś terenów pełno, ale miasto sprzedaje po 3 - 5 dzialek rocznie.
Ja na prezydenta sie nie pcham Nie mam takich kwalifikacji, stad zarabiam pol tego co prezydent. Kazdy troche rozgarniety widzi co sie dzieje. Mniejsze miasta jak. np. wspomnoane Jaworzno sciaga do miasta poteznego inwestora. A u nas co? Kila i mogila.2 hektary dzialki i 5 osob zatrudnionych. Zaraz Modrzewina sie skoczy. Smiech na sali. Z gory klakierom um dziekuje.
Kolejne spółki słupy które tylko wyłudzają dotacje z urzędów marszałkowskich a faktycznie nie prowadzą żadnej realnej działalności, brawo harleyowiec ! sprawdźcie sobie jakie firmy przez ostatnie lata były na modrzewinie, ile dostały dotacji i jak szybko się zawinęły, dlaczego nikt tego nie kontroluje?
@Niezadowolony - Bosch juz zainwestował w dawną fabrykę po Zelmerze.
@LuckyBarrel - ... i róbcie u elblaskich Januszy za najniższą krajową
@Realista1 - A czytałeś jaką powierzchnie będzie zajmowała ta fabryka?
Tja znowu motorówa z darmozjadami sprzedaje za bezcen Elbląg.