Wybrany wątek opinii
Może jakiś Bosch, Beko, Dell, Microsoft itd. aby tylko nie pracować u elblaskich Januszy biznesu.
Do moderacji
Odpowiedz
56
20
@Niezadowolony - Piękna wizja rozwoju. W elbląskich fabrykach mebli, płyt itd. pracują sami potencjalni kandydaci dla Dela i Microsoftu :)
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Niezadowolony - Rozmawiałem z Boschem. Ciebie nie widzą na produkcji.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
o tobie Bosch nawet nie słyszał
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Niezadowolony - Już wolę elbląską firmę niż bosz czy mikrosfot? Najgorsze co może być to praciwać dla korporacji. W korporacji nie jestes czlowiekiem tylko numerem czyli gorzej niż psem czy szczurem bo pies i szczur to zwierzęta ktore trzeba szanować a numeru nie trzeba szanować bo numer to przedmiot lub pozycja w statystykach. KOCHANI TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD WIELKICH KORPORACJI.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Uczelnia o kierunku informatycznym jest w mieście to pracownicy by się znalezli.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Niezadowolony - Korpoobozy transferujące zysk za granicę, co odbija się na firmach rodzimych, bo kasa w budżecie musi się zgadzać, a potrzeby socjalne pisowskiego budżetu tylko rosną. Do tego jeszcze niedawno sanitarni zamordyści, patrz IKEA, choć w tym aspekcie i polskie firmy potrafiły błysnąć, patrz MASPEX, na przykład.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@Niezadowolony - Bosch juz zainwestował w dawną fabrykę po Zelmerze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@LuckyBarrel - ... i róbcie u elblaskich Januszy za najniższą krajową
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Niezadowolony - Chciałby Pan być takim Januszem... zanim Pan kogoś oceni... proszę popytać pracownikow... oby większość pracodawców była w porządku jak szef Flexmetal.... pozdrawiam... Zadowolony... jeszcze szału nie ma-ale są szanse... więcej wiary.. i w siebie przede wszystkim-spawacz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Niezadowolony - To właśnie w korporacji dostaniesz najniższą krajową. Widać że życia nie znasz i mało wiesz. Jestes życiowym januszem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@LuckyBarrel - Za najniższą krajową to chyba ty pracujesz bo nikogo takiego nie znam
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Niezadowolony - U nas z 4500 nikt do pracy się nie zgłasza.
Co wy z tą najniższą ona jest za najniższe kwalifikacje jak coś potrafisz to masz razy dwa
Do moderacji
Odpowiedz
1
0