Wybrany wątek opinii

Może jakiś Bosch, Beko, Dell, Microsoft itd. aby tylko nie pracować u elblaskich Januszy biznesu.
Niezadowolony (2022.12.19)
@Niezadowolony - Piękna wizja rozwoju. W elbląskich fabrykach mebli, płyt itd. pracują sami potencjalni kandydaci dla Dela i Microsoftu :)
(2022.12.19)
@Niezadowolony - Rozmawiałem z Boschem. Ciebie nie widzą na produkcji.
(2022.12.19)
o tobie Bosch nawet nie słyszał
(2022.12.19)
@Niezadowolony - Już wolę elbląską firmę niż bosz czy mikrosfot? Najgorsze co może być to praciwać dla korporacji. W korporacji nie jestes czlowiekiem tylko numerem czyli gorzej niż psem czy szczurem bo pies i szczur to zwierzęta ktore trzeba szanować a numeru nie trzeba szanować bo numer to przedmiot lub pozycja w statystykach. KOCHANI TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD WIELKICH KORPORACJI.
LuckyBarrel (2022.12.19)
Uczelnia o kierunku informatycznym jest w mieście to pracownicy by się znalezli.
(2022.12.19)
@Niezadowolony - Korpoobozy transferujące zysk za granicę, co odbija się na firmach rodzimych, bo kasa w budżecie musi się zgadzać, a potrzeby socjalne pisowskiego budżetu tylko rosną. Do tego jeszcze niedawno sanitarni zamordyści, patrz IKEA, choć w tym aspekcie i polskie firmy potrafiły błysnąć, patrz MASPEX, na przykład.
hd (2022.12.19)
@Niezadowolony - Bosch juz zainwestował w dawną fabrykę po Zelmerze.
miswciazzywy (2022.12.20)
@LuckyBarrel - ... i róbcie u elblaskich Januszy za najniższą krajową
Niezadowolony (2022.12.20)
@Niezadowolony - Chciałby Pan być takim Januszem... zanim Pan kogoś oceni... proszę popytać pracownikow... oby większość pracodawców była w porządku jak szef Flexmetal.... pozdrawiam... Zadowolony... jeszcze szału nie ma-ale są szanse... więcej wiary.. i w siebie przede wszystkim-spawacz
(2022.12.21)
@Niezadowolony - To właśnie w korporacji dostaniesz najniższą krajową. Widać że życia nie znasz i mało wiesz. Jestes życiowym januszem.
LuckyBarrel (2022.12.23)
@LuckyBarrel - Za najniższą krajową to chyba ty pracujesz bo nikogo takiego nie znam
(2022.12.27)
@Niezadowolony - U nas z 4500 nikt do pracy się nie zgłasza. Co wy z tą najniższą ona jest za najniższe kwalifikacje jak coś potrafisz to masz razy dwa
(2022.12.27)
Powrót do komentarzy