UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obecny prezydent kontynuuje politykę anty budownictwa jednorodzinnego prezydenta Słoniny. Słonina dawał bogatszym elblążanom dwa warianty 1/ mieszkania - Starówka 2/ dzialki -Krasny Las / wiadomo od kogo / Był też trzeci - parę lub raczej parenascie km od Elblaga w pobliskich wsiach od chłopa i wieczne dojeżdzanie do miasta. Może ktoś pamięta kto był prezydentem Elblaga w cięzkich czasach lat 80 - tych. Każdy kto miał trochę zapału i chęci do roboty, rodzinę i kumpli do pomocy brał kredyt kupował dzialkę i budował swój dom jednorodzinny. Niby komunistyczna władza, a dzialek uzbrojonych było do wyboru do koloru po 100 - 200 rocznie. Dziś terenów pełno, ale miasto sprzedaje po 3 - 5 dzialek rocznie.