UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obecny prezydent kontynuuje politykę anty budownictwa jednorodzinnego prezydenta Słoniny. Słonina dawał bogatszym elblążanom dwa warianty 1/ mieszkania - Starówka 2/ dzialki -Krasny Las / wiadomo od kogo / Był też trzeci - parę lub raczej parenascie km od Elblaga w pobliskich wsiach od chłopa i wieczne dojeżdzanie do miasta. Może ktoś pamięta kto był prezydentem Elblaga w cięzkich czasach lat 80 - tych. Każdy kto miał trochę zapału i chęci do roboty, rodzinę i kumpli do pomocy brał kredyt kupował dzialkę i budował swój dom jednorodzinny. Niby komunistyczna władza, a dzialek uzbrojonych było do wyboru do koloru po 100 - 200 rocznie. Dziś terenów pełno, ale miasto sprzedaje po 3 - 5 dzialek rocznie.