49
19.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Minimalisto! jestes taki sam jak swiecie nam panujacy! Czytales o nowej fabryce mercedesa w Jaworzenie, ktora ma zatrudnic 2500 osob?
Realista1 (2022.12.19)
No tak, sukcesem dla elbląskich władz jest sprzedaż hektarów pod magazyny i zatrudnienie dla 10 osób zamiast sprowadzić konkretnego inwestora co by dał 100+ ludziom pracę. Naprawdę brawa i oklaski; )))
bravoooo121212121 (2022.12.19)
@bravoooo121212121 - Wielka lipa.
(2022.12.19)
Uczelnia o kierunku informatycznym jest w mieście to pracownicy by się znalezli.
(2022.12.19)
Czy to nie jest zastanawiające?W halach fabrycznych, gdzie spawano elementy wielkogabarytowe, stały potężne frezarki, wytaczarki, tokarki- obecnie prowadzi się handel detaliczny czy hurtowy, a tam gdzie były łąki- buduje się hale przemysłowe...
(2022.12.19)

info

9  
  0
@Niezadowolony - Korpoobozy transferujące zysk za granicę, co odbija się na firmach rodzimych, bo kasa w budżecie musi się zgadzać, a potrzeby socjalne pisowskiego budżetu tylko rosną. Do tego jeszcze niedawno sanitarni zamordyści, patrz IKEA, choć w tym aspekcie i polskie firmy potrafiły błysnąć, patrz MASPEX, na przykład.
hd (2022.12.19)
@Realista1 - Moze ty wybuduj na chocoarz kilu pracownikow cos zebys sam mial gdzie pracowac a nie narzekac cos ci w zyciu nie idzie po prostu nieudacznik z ciebie
Tylko (2022.12.19)
@Tylko - O mnie sie kolego nie martw, bo akurat zarabiam przyzwoicie jak na nasze miasto. Jak widze, co sie dzieje z miastem i jak jest marnowany potencjal Modrzewiny, to krew czlowieka zalewa.
Realista1 (2022.12.19)
co na mapie robi wpis parafia.... przecież to jeszcze daleko do tego kościoła. posiadłości za 2 zł?
(2022.12.19)

info

2  
  0
Za kasę unijna da się postawić wszystko bo od wielu lat w większości tak się inwestuje a do tego strefa ekonomiczna gwarantująca brak podatku. Dlatego potrzebny jest w Polsce kataser.
(2022.12.19)

info

1  
  2