UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie są wielkie molochy, nawet jakby w koło były domki jednorodzinne czy bloki mieszkalne to te firemki bez probemu wkomponowują sie w przestrzeń jak to w mieście. Niech budują ile wlezie ja jestem na tak i osiedla budować i domki a miasto powinno pod zabudowe mieszkalną tanio ziemie sprzedawać.