UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja na prezydenta sie nie pcham Nie mam takich kwalifikacji, stad zarabiam pol tego co prezydent. Kazdy troche rozgarniety widzi co sie dzieje. Mniejsze miasta jak. np. wspomnoane Jaworzno sciaga do miasta poteznego inwestora. A u nas co? Kila i mogila.2 hektary dzialki i 5 osob zatrudnionych. Zaraz Modrzewina sie skoczy. Smiech na sali. Z gory klakierom um dziekuje.
Realista1