UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja na prezydenta sie nie pcham Nie mam takich kwalifikacji, stad zarabiam pol tego co prezydent. Kazdy troche rozgarniety widzi co sie dzieje. Mniejsze miasta jak. np. wspomnoane Jaworzno sciaga do miasta poteznego inwestora. A u nas co? Kila i mogila.2 hektary dzialki i 5 osob zatrudnionych. Zaraz Modrzewina sie skoczy. Smiech na sali. Z gory klakierom um dziekuje.
Realista1