Wybrany wątek opinii
Jak zwykle brak informacji ile osob zostanie zatrudnionych, pytanie dlaczego? Moze dlatego, ze znowu bedzie to tylko przeniesienie firmy, ewentualnie zatrudnia max.5 osob. I niech ktos ine pisze, ze dobre i tyle, bo terenu zajeli 2h, wiec mogla tam stanac fabryka na 2tys chlopa. A teren modrzewiny nie jest przeciez nieskonczony i sie kurczy.
Do moderacji
Odpowiedz
26
6
@Realista1 - 2 tys chłopa to w xix wieku w łódzkich manufakturach pracowało. W jakim ty świecie żyjesz człowieku? Słyszałeś o czymś takim jak automatyzacja produkcji i magazynowania?
Do moderacji
Odpowiedz
18
8
@Realista1 - To przetarg na działki nie casting na zatrudnienie 2tys osób. Na jaki Ty świecie żyjesz. Niespełniony jesteś to zatrudnij 2000 osób. Może zacznij od 5 pięknie a Twój biznes się rozwinie do 2000 etatów a jak już nie będziesz wiedział co z kasą robić to pomyślisz o zakupie helikoptera, teamu F1 i wyspy na Malediwach.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Minimalisto! jestes taki sam jak swiecie nam panujacy! Czytales o nowej fabryce mercedesa w Jaworzenie, ktora ma zatrudnic 2500 osob?
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Realista1 - Moze ty wybuduj na chocoarz kilu pracownikow cos zebys sam mial gdzie pracowac a nie narzekac cos ci w zyciu nie idzie po prostu nieudacznik z ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Tylko - O mnie sie kolego nie martw, bo akurat zarabiam przyzwoicie jak na nasze miasto. Jak widze, co sie dzieje z miastem i jak jest marnowany potencjal Modrzewiny, to krew czlowieka zalewa.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Realista1 - No to chłopie zbuduj realistycznie tę fabrykę i zatrudnij choćby 1000 chłopa i 300 bab, a baby wydłub z nosa. Ty realistą jesteś? Działaj.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Ja na prezydenta sie nie pcham Nie mam takich kwalifikacji, stad zarabiam pol tego co prezydent. Kazdy troche rozgarniety widzi co sie dzieje. Mniejsze miasta jak. np. wspomnoane Jaworzno sciaga do miasta poteznego inwestora. A u nas co? Kila i mogila.2 hektary dzialki i 5 osob zatrudnionych. Zaraz Modrzewina sie skoczy. Smiech na sali. Z gory klakierom um dziekuje.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Realista1 - A czytałeś jaką powierzchnie będzie zajmowała ta fabryka?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1