UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie są wielkie molochy, nawet jakby w koło były domki jednorodzinne czy bloki mieszkalne to te firemki bez probemu wkomponowują sie w przestrzeń jak to w mieście. Niech budują ile wlezie ja jestem na tak i osiedla budować i domki a miasto powinno pod zabudowe mieszkalną tanio ziemie sprzedawać.