A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Avena Technologie buduje huby serwerowe i oferuje outsourcing usług IT dla dużych firm. Czyli de facto będzie świadczyć konkurencyjne usługi dla tych, które świadczy obecnie dla lokatorów EPT samo EPT. Ciekawe czy EPT da mi uzgodnienie i wpuści ich na budynek z infrastrukturą aby sobie przejęli pod swoje rozwiązania IT wszystkich lokatorów EPT?
Wstydzić się powinno Miasto Elbląg za tą całą Modrzewinę. Nawet drogi nie są tu odśnieżane - przez ostatnie 2 tygodnie ani razu nie przejechał pług czy inny pojazd służb miejskich na Czuchnowskiego czy na Rosnowskiego. Miasto szczyci się inwestorami a traktują to miejsce jak wieś. WSTYD WSTYD WSTYD
Bardzo cieszy mnie ze ludzie inwestuja w Miescie Elblag, MOdrzewina park technologiczny z moimi miejscami do inwestycji przedsiebiorcow, jest miejscem preznie rozwijajacym sie, pieniadze z inwestycji szybko sie zwroca, Polecam inwestycje w miescie ELblag.
@Niezadowolony - Chciałby Pan być takim Januszem... zanim Pan kogoś oceni... proszę popytać pracownikow... oby większość pracodawców była w porządku jak szef Flexmetal.... pozdrawiam... Zadowolony... jeszcze szału nie ma-ale są szanse... więcej wiary.. i w siebie przede wszystkim-spawacz
@Niezadowolony - To właśnie w korporacji dostaniesz najniższą krajową. Widać że życia nie znasz i mało wiesz. Jestes życiowym januszem.
A dlaczego na Modrzewinie, a nie zgodnie z ostatnią nowomową w Modrzewinie!? Cóż za brak konsekwencji!
@LuckyBarrel - Za najniższą krajową to chyba ty pracujesz bo nikogo takiego nie znam
@Niezadowolony - U nas z 4500 nikt do pracy się nie zgłasza.
Co wy z tą najniższą ona jest za najniższe kwalifikacje jak coś potrafisz to masz razy dwa
Najniższą krajowa jest w urzędzie miejskim... ciekawe czemu ?