UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Minimalisto! jestes taki sam jak swiecie nam panujacy! Czytales o nowej fabryce mercedesa w Jaworzenie, ktora ma zatrudnic 2500 osob?

Realista1

Anuluj