UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Minimalisto! jestes taki sam jak swiecie nam panujacy! Czytales o nowej fabryce mercedesa w Jaworzenie, ktora ma zatrudnic 2500 osob?
Realista1
Minimalisto! jestes taki sam jak swiecie nam panujacy! Czytales o nowej fabryce mercedesa w Jaworzenie, ktora ma zatrudnic 2500 osob?
Realista1