UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tylko - O mnie sie kolego nie martw, bo akurat zarabiam przyzwoicie jak na nasze miasto. Jak widze, co sie dzieje z miastem i jak jest marnowany potencjal Modrzewiny, to krew czlowieka zalewa.
Realista1
@Tylko - O mnie sie kolego nie martw, bo akurat zarabiam przyzwoicie jak na nasze miasto. Jak widze, co sie dzieje z miastem i jak jest marnowany potencjal Modrzewiny, to krew czlowieka zalewa.
Realista1