UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tylko - O mnie sie kolego nie martw, bo akurat zarabiam przyzwoicie jak na nasze miasto. Jak widze, co sie dzieje z miastem i jak jest marnowany potencjal Modrzewiny, to krew czlowieka zalewa.

Realista1

Anuluj