UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak, sukcesem dla elbląskich władz jest sprzedaż hektarów pod magazyny i zatrudnienie dla 10 osób zamiast sprowadzić konkretnego inwestora co by dał 100+ ludziom pracę. Naprawdę brawa i oklaski; )))

bravoooo121212121

Anuluj