UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak, sukcesem dla elbląskich władz jest sprzedaż hektarów pod magazyny i zatrudnienie dla 10 osób zamiast sprowadzić konkretnego inwestora co by dał 100+ ludziom pracę. Naprawdę brawa i oklaski; )))
bravoooo121212121