Wybrany wątek opinii

No tak, sukcesem dla elbląskich władz jest sprzedaż hektarów pod magazyny i zatrudnienie dla 10 osób zamiast sprowadzić konkretnego inwestora co by dał 100+ ludziom pracę. Naprawdę brawa i oklaski; )))
bravoooo121212121 (2022.12.19)
@bravoooo121212121 - Wielka lipa.
(2022.12.19)
Powrót do komentarzy