Wybrany wątek opinii
No tak, sukcesem dla elbląskich władz jest sprzedaż hektarów pod magazyny i zatrudnienie dla 10 osób zamiast sprowadzić konkretnego inwestora co by dał 100+ ludziom pracę. Naprawdę brawa i oklaski; )))
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
@bravoooo121212121 - Wielka lipa.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1