49
19.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Niezadowolony - Piękna wizja rozwoju. W elbląskich fabrykach mebli, płyt itd. pracują sami potencjalni kandydaci dla Dela i Microsoftu :)
(2022.12.19)
@Realista1 - 2 tys chłopa to w xix wieku w łódzkich manufakturach pracowało. W jakim ty świecie żyjesz człowieku? Słyszałeś o czymś takim jak automatyzacja produkcji i magazynowania?
(2022.12.19)
@Realista1 - To przetarg na działki nie casting na zatrudnienie 2tys osób. Na jaki Ty świecie żyjesz. Niespełniony jesteś to zatrudnij 2000 osób. Może zacznij od 5 pięknie a Twój biznes się rozwinie do 2000 etatów a jak już nie będziesz wiedział co z kasą robić to pomyślisz o zakupie helikoptera, teamu F1 i wyspy na Malediwach.
(2022.12.19)
@Niezadowolony - Rozmawiałem z Boschem. Ciebie nie widzą na produkcji.
(2022.12.19)
ceny jak za darmo
Un c (2022.12.19)

info

4  
  1
będzie hajs na pensje dla prezydenta i reszty ferajny, na podwyżki ich wynagrodzeń w przyszłym roku i ns nagrody za wytężoną pracę na rzecz miasta; )
Okn (2022.12.19)

info

7  
  2
o tobie Bosch nawet nie słyszał
(2022.12.19)
ile powstanie nowych miejsc pracy z tego tytulu? 8-9? szkoda miejsc marnowac na to
(2022.12.19)

info

10  
  1
@Niezadowolony - Już wolę elbląską firmę niż bosz czy mikrosfot? Najgorsze co może być to praciwać dla korporacji. W korporacji nie jestes czlowiekiem tylko numerem czyli gorzej niż psem czy szczurem bo pies i szczur to zwierzęta ktore trzeba szanować a numeru nie trzeba szanować bo numer to przedmiot lub pozycja w statystykach. KOCHANI TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD WIELKICH KORPORACJI.
LuckyBarrel (2022.12.19)
Co z połączeniem Alei Jana Pawła II z Zajazdem
(2022.12.19)

info

4  
  0