UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Realista1 - Moze ty wybuduj na chocoarz kilu pracownikow cos zebys sam mial gdzie pracowac a nie narzekac cos ci w zyciu nie idzie po prostu nieudacznik z ciebie
Tylko
@Realista1 - Moze ty wybuduj na chocoarz kilu pracownikow cos zebys sam mial gdzie pracowac a nie narzekac cos ci w zyciu nie idzie po prostu nieudacznik z ciebie
Tylko