UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Realista1 - Moze ty wybuduj na chocoarz kilu pracownikow cos zebys sam mial gdzie pracowac a nie narzekac cos ci w zyciu nie idzie po prostu nieudacznik z ciebie

Tylko

Anuluj