A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prezydent publicznie wezwał Pana Rembelskiego do publicznego sprostowania kłamstw. Człowiek honoru to po prostu musi się do tego odnieść. Zobaczymy jak Pan Rembelski się zachowa. Może te pewne źródła informacji o prywatyzacji to prowokatorzy zwolennicy Prezydenta co uczciwego łatwowiernego człowieka wkręciły w szambo? Coś tu śmierdzi jak na Oczyszczalni przy Mazurskiej. Ale podziękowania grupie inicjatorów się należą. Można sobie komentować i nie jest nudno. Dzieje się.
Im bliżej końca zebrania podpisów, tym większe ujadanie obecnej władzy. Wstyd.
Wróblewski wielokrotnie okłamał elblążan, ostatnio np. w sprawie obniżenia cen ciepła, więc jest kompletnie niewiarygodny. Wyprzedaje już cały Elbląg, więc czemu miałby oszczędzić epwik jeśli pomoże mu to przebimbać na ciepłej posadzie do emeryturki?
Najwyższy czas, tylko prywatyzacja, ile ludzi ponad stan chyba ze 100%, a to dla nas tańsza woda.
@z Elbląga - Jak ktoś myśli, że dzięki prywaciarzowi będzie tańsza woda, to ma niezłe loty.
Gość co przegrał wszyskie wybory w jakich startował chyba od 2000r. uzyskując, używając języka sondażowego wyniki w granicach błędu statystycznego, puszcza brzydkie bąki. Wyborcy nie chcieli Pana Pełnomocnika mieć we władzach Elbląga. Ani na urzędzie Prezydenta ani w RM. Występy wyborcze to byĺ taki stand-up. Wyborcy posłuchali, może się pośmiali i wybierali kogoś innego. Te śmierdzące, że aż obrzydzenie bierze bąki to jakaś zemsta na Elblążanach? PiSem jak wejdzie zarząd komisaryczny chce nas ukarać. A jak komisarz wejdzie to może i długo nie wyjść.
Już raz pisowe (pod szyldemPC) próbowali shandlować wodociągi polskie elbląskie firmie Sauer zawierając umowę w języku francuskim, według prawa angielskiego z arbitrażem niemieckim.... Prekursorzy, ,bajtkowe, ,mają cosik krótką tą pamięć! Józek w kaloszach wtedy, ,żądził, ,!