UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski wielokrotnie okłamał elblążan, ostatnio np. w sprawie obniżenia cen ciepła, więc jest kompletnie niewiarygodny. Wyprzedaje już cały Elbląg, więc czemu miałby oszczędzić epwik jeśli pomoże mu to przebimbać na ciepłej posadzie do emeryturki?
Upadły Harley