@z Elbląga - Jak ktoś myśli, że dzięki prywaciarzowi będzie tańsza woda, to ma niezłe loty.TVN
@z Elbląga - Jak ktoś myśli, że dzięki prywaciarzowi będzie tańsza woda, to ma niezłe loty.