UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najwyższy czas, tylko prywatyzacja, ile ludzi ponad stan chyba ze 100%, a to dla nas tańsza woda.
z Elbląga
Najwyższy czas, tylko prywatyzacja, ile ludzi ponad stan chyba ze 100%, a to dla nas tańsza woda.
z Elbląga