UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gość co przegrał wszyskie wybory w jakich startował chyba od 2000r. uzyskując, używając języka sondażowego wyniki w granicach błędu statystycznego, puszcza brzydkie bąki. Wyborcy nie chcieli Pana Pełnomocnika mieć we władzach Elbląga. Ani na urzędzie Prezydenta ani w RM. Występy wyborcze to byĺ taki stand-up. Wyborcy posłuchali, może się pośmiali i wybierali kogoś innego. Te śmierdzące, że aż obrzydzenie bierze bąki to jakaś zemsta na Elblążanach? PiSem jak wejdzie zarząd komisaryczny chce nas ukarać. A jak komisarz wejdzie to może i długo nie wyjść.
Cz