37
24.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Cz - Do @ CZ> jesteś kompletna Idiota !!!
abdull (2022.11.24)
@Anna Sośnierz - Bzdurs. Tylko eadza prawda się liczy? Uważa Panu, że ludzie są ślepi i głusi?
mesaja3 (2022.11.24)
@Oleo - Za kłamstwa to trzeba pozbyć się tego szkodnika wraz z jego przy.... mi z UM. Dosyć doprowadzania miasta do ruiny i sprzedawania na prawo I lewo. Wiadomo komu.
mesaja3 (2022.11.24)
@kuk - W Elblągu wszystko jest na sprzedaż.
(2022.11.24)
No nie można bezkarnie takich rzeczy opowiadać, niczym nie potwierdzonych bzdur, w końcu jakaś odpowiedzialność za słowa powinna być. Wstyd Panie Rembalski.
Rojek (2022.11.24)

info

4  
  10
Ile panu zapłacono za tą zadymę, wstrętne to
El (2022.11.24)

info

6  
  12
Na budżecie to się trzeba znać, bo to nie są łatwe sprawy, pan to raczej nie da rady
El (2022.11.24)

info

4  
  5
@kuk - to zobacz w treści kto ci podniósł taryfy za wodę!!! EPWIK? NIE!!!!! Gospodarstwo WODY POLSKIE - to te od Odry!!!!
dla ścisłości (2022.11.24)
Wpuszczanie bzdur o sprzedaży wodociągów śmieszne. Aby coś się zadziało potrzebna zgoda RM. A sprzedaż udziałów ? Ja bym coś takiego popierał. Element biznesowy w komunalce pewnie i dobrze by zrobił. Ale tu też zgoda RM potrzebna. Czyli tematu nie ma bo zgody RM brak.
(2022.11.24)

info

5  
  3
O czym szumią wierzby?
(2022.11.24)

info

2  
  0