A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Cz - Do @ CZ> jesteś kompletna Idiota !!!
@Anna Sośnierz - Bzdurs. Tylko eadza prawda się liczy?
Uważa Panu, że ludzie są ślepi i głusi?
@Oleo - Za kłamstwa to trzeba pozbyć się tego szkodnika wraz z jego przy.... mi z UM.
Dosyć doprowadzania miasta do ruiny i sprzedawania na prawo I lewo. Wiadomo komu.
@kuk - W Elblągu wszystko jest na sprzedaż.
No nie można bezkarnie takich rzeczy opowiadać, niczym nie potwierdzonych bzdur, w końcu jakaś odpowiedzialność za słowa powinna być. Wstyd Panie Rembalski.
Ile panu zapłacono za tą zadymę, wstrętne to
Na budżecie to się trzeba znać, bo to nie są łatwe sprawy, pan to raczej nie da rady
@kuk - to zobacz w treści kto ci podniósł taryfy za wodę!!! EPWIK? NIE!!!!! Gospodarstwo WODY POLSKIE - to te od Odry!!!!
Wpuszczanie bzdur o sprzedaży wodociągów śmieszne. Aby coś się zadziało potrzebna zgoda RM. A sprzedaż udziałów ? Ja bym coś takiego popierał. Element biznesowy w komunalce pewnie i dobrze by zrobił. Ale tu też zgoda RM potrzebna. Czyli tematu nie ma bo zgody RM brak.
O czym szumią wierzby?