UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wróblewski wielokrotnie okłamał elblążan, ostatnio np. w sprawie obniżenia cen ciepła, więc jest kompletnie niewiarygodny. Wyprzedaje już cały Elbląg, więc czemu miałby oszczędzić epwik jeśli pomoże mu to przebimbać na ciepłej posadzie do emeryturki?

Upadły Harley