Wybrany wątek opinii

Najwyższy czas, tylko prywatyzacja, ile ludzi ponad stan chyba ze 100%, a to dla nas tańsza woda.
z Elbląga (2022.11.25)
@z Elbląga - Jak ktoś myśli, że dzięki prywaciarzowi będzie tańsza woda, to ma niezłe loty.
TVN (2022.11.25)
Powrót do komentarzy