Wybrany wątek opinii
Najwyższy czas, tylko prywatyzacja, ile ludzi ponad stan chyba ze 100%, a to dla nas tańsza woda.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@z Elbląga - Jak ktoś myśli, że dzięki prywaciarzowi będzie tańsza woda, to ma niezłe loty.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0