UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent publicznie wezwał Pana Rembelskiego do publicznego sprostowania kłamstw. Człowiek honoru to po prostu musi się do tego odnieść. Zobaczymy jak Pan Rembelski się zachowa. Może te pewne źródła informacji o prywatyzacji to prowokatorzy zwolennicy Prezydenta co uczciwego łatwowiernego człowieka wkręciły w szambo? Coś tu śmierdzi jak na Oczyszczalni przy Mazurskiej. Ale podziękowania grupie inicjatorów się należą. Można sobie komentować i nie jest nudno. Dzieje się.
Cz