UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydent publicznie wezwał Pana Rembelskiego do publicznego sprostowania kłamstw. Człowiek honoru to po prostu musi się do tego odnieść. Zobaczymy jak Pan Rembelski się zachowa. Może te pewne źródła informacji o prywatyzacji to prowokatorzy zwolennicy Prezydenta co uczciwego łatwowiernego człowieka wkręciły w szambo? Coś tu śmierdzi jak na Oczyszczalni przy Mazurskiej. Ale podziękowania grupie inicjatorów się należą. Można sobie komentować i nie jest nudno. Dzieje się.
Cz