A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Eko, bez aut pracownicy
@Kondek - Taaa, będa. Firma od mleka już sprzedaje swoją zamknietą siedzibę na Modrzewinie.
Dobrze byłoby gdyby miasto lub inwestor wykonał także ekrany dźwiękochłonne od strony os. Nad Jarem, bo hałas od zakładów na modrzewinie jest coraz większy, a ten zlokalizowany dosłownie przy osiedlu na pewno będzie generował mnóstwo szumu. Ostatnio na tej ulicy powstał zakład Logbar i jego strugarki wyjące od rana do wieczora, a teraz jeszcze Extom...
@ell11 - Problem w tym że na lepszą robotę ich nie stać. Mają tego świadomość i z frustracji wylewają swoje żale
Taaa to lepiej być niewolnikiem i narzekać...
żaden rozwój, przenosiny firmy, i tak w koło Macieju
Ooo, to ten pracodawca który już swoich pracowników obciążył swoimi mankami na inwentaryzacji.
Na osiemdziesięciu którzy przychodzili jeden zostawał w tygodniu za nadgodziny nie płacił około 6 h i jedna sobota w miesiącu za free za darmo to może przyjdzie w sobotę do mnie trawę skosić, teraz podobno mają trochę lepiej
W. F.M ledwo zipie, zwalnia ludzi bo zamówienia cięte mieczem i ograniczenie kosztów, a tu inwestycja w nową halę konkurencji. Wszyscy się szykują na odmrożenie rynku. A tu nadziei nie widać.
10% za to jest szczęśliwych bo mają pracę po układzie rodzinno urzędowym