UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze byłoby gdyby miasto lub inwestor wykonał także ekrany dźwiękochłonne od strony os. Nad Jarem, bo hałas od zakładów na modrzewinie jest coraz większy, a ten zlokalizowany dosłownie przy osiedlu na pewno będzie generował mnóstwo szumu. Ostatnio na tej ulicy powstał zakład Logbar i jego strugarki wyjące od rana do wieczora, a teraz jeszcze Extom...
tuwima