UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W. F.M ledwo zipie, zwalnia ludzi bo zamówienia cięte mieczem i ograniczenie kosztów, a tu inwestycja w nową halę konkurencji. Wszyscy się szykują na odmrożenie rynku. A tu nadziei nie widać.

Stolarz

Anuluj