UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze byłoby gdyby miasto lub inwestor wykonał także ekrany dźwiękochłonne od strony os. Nad Jarem, bo hałas od zakładów na modrzewinie jest coraz większy, a ten zlokalizowany dosłownie przy osiedlu na pewno będzie generował mnóstwo szumu. Ostatnio na tej ulicy powstał zakład Logbar i jego strugarki wyjące od rana do wieczora, a teraz jeszcze Extom...

tuwima

Anuluj