UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ell11 - Problem w tym że na lepszą robotę ich nie stać. Mają tego świadomość i z frustracji wylewają swoje żale
Czesław zza parawanu
@ell11 - Problem w tym że na lepszą robotę ich nie stać. Mają tego świadomość i z frustracji wylewają swoje żale
Czesław zza parawanu