A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kaczor do odwołania
@Czekamy na PIS - Myślisz, ze bankructwo Elbląga to dobra droga dla miasta ?
@Zwolennik pisu - Mąciciela i nieudacznika to masz w PISie, nie jednego z resztą. Cwaniaki i barany, nic więcej.
Zgodnie z prawem pogłębianie toru to zadania państwa. Zgodnie z prawem pogłębienia toru nie może zrobić samorząd i Prezydent bo to nie ich zadanie a za złamanie prawa można ponieść odpowiedzialność. Negatywne oceny działania albo braku działania Prezydenta i lokalnej socjalistycznej koterii z PO na czele w temacie portu i wielu innych sprawach, nie mogą być przyzwoleniem i akceptacją dla niezgodnych z prawem czy mających znamiona szantażu l propozycji rządu. Państwo prawa tak nie działa. Wnioski.
Rząd musi zakończyć budowę drogi wodnej w porcie bez względu na to czy przejmą udziały portu czy nie. Prezydent i jego koalicja ciągnie Miasto w socjalistyczną zapaść i powinni przepaść w wyborach bo wcześniej niestety już się nie da. Port moim zdaniem powinien wejść w spółkę z kimś kto ma pieniądze na inwestycje ale decyzja powinna być podjęta po wyborach przez nowego Prezydenta I RM. Do tego czasu niech PiS się tłumaczy polskim wyborcom dlaczego skończył inwestycję 900 m od celu. No i moim zdaniem to w Elblągu w ogóle nie powinno być portu tylko w Tolkmicku czy Suchaczu.
Trochę nie w temacie a może i w temacie. Dzbany rosyjskie wierzą Putinowi. Akceptują wszystkie decyzje, wierzą też we wszystko co mówi rosyjska telewizja i radio. Nawet nie próbują oceniać zgodności z prawem i prawdą podejmowanych decyzji. Wystarczy, że Putin oceni i im prawdę powie. Dzbany polskie wierzą Prezesowi. Akceptują wszystkie decyzje, wierzą też we wszystko co mówi polska telewizja i radio. Nawet nie próbują oceniać zgodności z prawem i prawdą podejmowanych decyzji. Wystarczy, że Prezes oceni i im prawdę powie. W zasadzie między dzbanami rosyjskimi i polskimi można postawić znak równości. To przykre jak łatwo można wyprać ludzi z samodzielności i podporządkować woli rządzących.
@ja Ignacy - Dobrze że twój rów pogłębiony
Rząd nie chce pogłębić Elbląg nie może. O oj Boże!!! Świat jak w technikolorze. I co teraz!!!! Mamy przekop i co z tego, Jak nie popłyniesz do Elbląga przez niego. Ja się tak patrzę, tak myślę czasami, Politycy będą już zawsze politykami. A ty zwykły człowieku, zjadaczu chleba, kogo to obchodzi czego ci potrzeba. Nie nie rozumiem dzisiejszych czasów i tych w rządzie ananasów, co tylko myślą o sobie, o koorwa chyba zaraz coś sobie zrobię. Jak tak można? Przecież tak być nie powinno, mamy przekop, ale taki żeby nikt do elbląskiego portu nie zawinął. A ja tak liczyłem, że może Titanik a teraz cierpię i to na mózgu zanik. Dziś świat jest zupełnie jakiś niezrozumiały dlatego Dzieciak!!!! Chodzę tak osowiały. Yeeee, Yeee Sprawdź to człowieku!!! ETZ do PTS zawsze razem na wieki. Pamieętamy !!!!! ETMB do PTTR witaj kochana!!! Jeszcze kiedyś coś nagramy i to z samego rana!!!
Ze śmietników w mieście znika cały wyrzucony segregowany plastik. Znika na opał. Brawo PIS!
Na każdy rozsądny wpis hejterzy prawacy reagują histerycznie. Dają minusy nawet na obowiązujące prawo !. Ale prawacy przedłużyli prezydentowi kadencję, więc jeszcze ponadplanowo będzie nimi rządził. I dobrze !
@Cz - Sprawdź, kto jest właścicielem portów wGdańsku, Gdyni czy Hamburgu lub Rotterdamie. Wszędzie skarb państwa i gmina. Nawet Dulkiewiczowej to nie przeszkadza. Za wydane 30 tys. Zet ma coś co wszyscy wiedzieli to jest zwykły kryminał.