UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na każdy rozsądny wpis hejterzy prawacy reagują histerycznie. Dają minusy nawet na obowiązujące prawo !. Ale prawacy przedłużyli prezydentowi kadencję, więc jeszcze ponadplanowo będzie nimi rządził. I dobrze !