UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na każdy rozsądny wpis hejterzy prawacy reagują histerycznie. Dają minusy nawet na obowiązujące prawo !. Ale prawacy przedłużyli prezydentowi kadencję, więc jeszcze ponadplanowo będzie nimi rządził. I dobrze !


Anuluj